Jak na celulitidu ve čtyřech jednoduchých krocích

Protože se pomalu, ale jistě blíží léto, každá žena chce vypadat krásně. Mnoho žen chce tak proto rozhodně doladit ještě pár malých detailů, mezi které patří bohužel i celulitida. Celulitida je častým problémem u žen, která má za následek nedůvěru v sebe sama. To ovšem není pravdou. V každé ženě se ukrývá kus něčeho krásného a je pouze na nich, zda to dokážou v sobě objevit. Jestliže vás ale celulitida trápí na tolik, že se letos nebudete chtít ukázat v plavkách, poradíme vám, jak s ní zatočit nebo zmírnit.

Vše začíná u stravování

Přesně tak, proti celulitidě je potřeba bojovat převážně díky dodržování životního stylu, do kterého bezesporu zapadá i stravování. Pokud jste se do teď živili jenom čokoládou, velkým množstvím soli nebo nezdravými jídly, vaše pokožka tzv. nedýchala. Musíte ji dopřát obrovské porce zeleniny a ovoce. Pomocí těchto potravin máte šanci na to, zbavit se celulitidy nebo ji alespoň ve větší míře omezit. Dále nezapomínejte na vitamíny a minerály.

Masírování často napadnutelných míst

Provádějte masáž míst, která jsou pro celulitidu jako stvořená. Připadá vám to jako špatný nápad? Opak je ovšem pravdou. Na masáž reaguje tělo pozitivním dojmem, přičemž dochází ke zrychlení krevního oběhu. Ve finále se tak můžete těšit viditelného výsledku, který se objeví na vaší pokožce.

Jak jste na tom s pitným režimem?

Ženy dost často zapomínají na pitný režim. Pokud nebudete dostatečně pít, a to především přes letní měsíce, může se u vás celulitida objevit příliš rychle a ve větší míře, než byste si myslela. Noste u sebe v kabelce neustále vlastní pití, abyste se kdykoliv mohla napít. Pitná voda je dnes téměř všude, takže si lahvičku kdykoliv můžete doplnit. Jestliže nevěříte veřejným vodám, pořád existují obchody, kde si kdykoliv zajdete koupit nové pití.

Výživové doplňky

I na celulitidu si dnes zakoupíte výživové doplňky, které omezují její tvorbu. Nic z toho však nefunguje, když se nebudete snažit dodržovat všechna pravidla.

Facebook
Pinterest
Twitter
Email
Další zajímavé články

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial